Březhrad jako samostatná obec ???
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jak je důležité míti Filipa

+2
Filip
caprimungulus
6 posters

Goto down

Jak je důležité míti Filipa Empty Jak je důležité míti Filipa

Příspěvek  caprimungulus 09.02.09 16:57

bez něj by jsme asi byli ztraceni..... ale ať koukám, jak koukám, na jeho relevantní argumenty si počkáme asi jako na Godota ;o)

caprimungulus

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 31. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Jak je důležité míti Filipa Empty Re: Jak je důležité míti Filipa

Příspěvek  Filip 09.02.09 17:05

caprimungulus napsal:bez něj by jsme asi byli ztraceni..... ale ať koukám, jak koukám, na jeho relevantní argumenty si počkáme asi jako na Godota ;o)
Souhlasím, že byste byli ztraceni. Beze mě by totiž tato diskuze nebyla. Fórum by bylo naprosto mrtvé.

Filip

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 30. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Jak je důležité míti Filipa Empty Re: Jak je důležité míti Filipa

Příspěvek  Jířa 09.02.09 18:15

Filip napsal:
caprimungulus napsal:bez něj by jsme asi byli ztraceni..... ale ať koukám, jak koukám, na jeho relevantní argumenty si počkáme asi jako na Godota ;o)
Souhlasím, že byste byli ztraceni. Beze mě by totiž tato diskuze nebyla. Fórum by bylo naprosto mrtvé.

Snad radši mrtvé, než s takovým aktivním potížistou a dezinformátorem Rolling Eyes

Docela by mě zajímalo, co neznámý pan Filip dělá. Podle jeho aktivity na fóru je buď nezaměstnaný, v důchodu, nebo snad zaměstnaný na radnici a někým placený jako aktivní škodič? Březhrad při současném obsazení radních v takové situaci, že už odtržením rozhodně nemůže nic ztratit...

Jířa

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 09. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Jak je důležité míti Filipa Empty Filip

Příspěvek  caprimungulus 09.02.09 18:30

V9š co mne Jiřo na něm fascinuje? Jak musí mít všude poslední slovo. Takový obsedantní pocit být viděn..... zajímavé, chtělo by to podrobnější diagnozu alien

caprimungulus

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 31. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Jak je důležité míti Filipa Empty Re: Jak je důležité míti Filipa

Příspěvek  Petra D. 09.02.09 18:38

caprimungulus napsal:V9š co mne Jiřo na něm fascinuje? Jak musí mít všude poslední slovo. Takový obsedantní pocit být viděn..... zajímavé, chtělo by to podrobnější diagnozu alien


Třeba si na tom buduje kariéru: To já jsem přemluvil Březhrad, aby se neodtrhl, to jsem dobrej co???? fakt super člověk, ten nám tu chyběl...

Petra D.
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 29. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Jak je důležité míti Filipa Empty Re: Jak je důležité míti Filipa

Příspěvek  Filip 09.02.09 18:56

Tady, koukám, už někdo nezvládá diskutovat, tak zkouší osobní výpady. Pokud chcete vědět, co dělám, napište mi mail a já Vám odpovím. Pokud ne, nemusíte spekulovat.

Filip

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 30. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Jak je důležité míti Filipa Empty Re: Jak je důležité míti Filipa

Příspěvek  Petra D. 09.02.09 18:57

Filip napsal:Tady, koukám, už někdo nezvládá diskutovat, tak zkouší osobní výpady. Pokud chcete vědět, co dělám, napište mi mail a já Vám odpovím. Pokud ne, nemusíte spekulovat.

Milej pane já moc dobře vím kdo jste a co děláte...

Petra D.
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 29. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Jak je důležité míti Filipa Empty Re: Jak je důležité míti Filipa

Příspěvek  Jířa 09.02.09 19:29

Filip napsal:Tady, koukám, už někdo nezvládá diskutovat, tak zkouší osobní výpady. Pokud chcete vědět, co dělám, napište mi mail a já Vám odpovím. Pokud ne, nemusíte spekulovat.

Máte pravdu Filipe - jsme tady všichni nevzdělaní tupci bez osobního názoru a myslím si, že je pod úrověň člověka Vašeho formátu se tady s námi zahazovat...


FILIP FOR PRESIDENT Exclamation

Jířa

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 09. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Jak je důležité míti Filipa Empty Pro Filipa.

Příspěvek  Eva Wieulzoeuf 09.02.09 22:48

Filip napsal:Tady, koukám, už někdo nezvládá diskutovat, tak zkouší osobní výpady. Pokud chcete vědět, co dělám, napište mi mail a já Vám odpovím. Pokud ne, nemusíte spekulovat.
Filipe,
pokud máte čisté svědomí a vstoupil jste sám svobodně na naše fórum, bylo by slušností se představit. Třeba jen pro zamezení možných "spekulací o záškodnictví", jak jste mnohými lidmi brán. Já se za své názory nestydím a tu je můj mail: eva.wieulzoeuf@seznam.cz,
můžete se představit a něco na sebe "prásknout".
Eva Wieulzoeuf

Eva Wieulzoeuf

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 31. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Jak je důležité míti Filipa Empty Re: Jak je důležité míti Filipa

Příspěvek  Dana Pavlíčková 10.02.09 14:29

Petra D. napsal:
Filip napsal:Tady, koukám, už někdo nezvládá diskutovat, tak zkouší osobní výpady. Pokud chcete vědět, co dělám, napište mi mail a já Vám odpovím. Pokud ne, nemusíte spekulovat.

Milej pane já moc dobře vím kdo jste a co děláte...

já to taky vím... a jen se divím, co všechno je v tomto státě možné Shocked

Dana Pavlíčková

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 01. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Jak je důležité míti Filipa Empty Re: Jak je důležité míti Filipa

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru