Březhrad jako samostatná obec ???
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

průměrný rozpočet za posledních 5 let

+3
Aleš Bezrouk
Filip
Admin
7 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

průměrný rozpočet za posledních 5 let - Stránka 2 Empty Re: průměrný rozpočet za posledních 5 let

Příspěvek  caprimungulus 20.02.09 12:22

Filip napsal:
Pavel Oščiatka ml. napsal:Promiň Filipe, ale jediný kdo snad neodklízí sníh z chodníku jsem JÁ, i když jsem ho v pondělí odklidil a to mám chodník dlouhý 50m. Kdo mi tady ještě dá za pravdu, že hlavně důchodci se těží na první sníh, aby se ve dvě ráno mohly trumovat kdo má nejvíce čistý chodník Very Happy

Jinak jediný kdo čistí komunikace v Březhradě je místní zemědělec, který na to má techniku. Jsme vesnice, ne panelákové předměstí. V létě chodíme sklízet zemědělcům seno, slámu a vojtěšku. Oni na oplátku v zimě uklízejí sníh, darují hnůj, řepu, dřevo na topení atd. a můžeš si sáhnout i na krávu Shocked

Kdo tu hold nežije, to nezažije.
Poznámka: celá ves je v zoně - V zimním období se komunikace neudržují. Děkujeme HK již 10 let. upozorňují na to značky při vjezdu do obce.

On není Březhrad jako Březhrad. Březhrady máme dneska vlastně dva. Panelákové předměstí a vesnici s domky.
Otázkou je, zda budou lidi odklízet, když nebudou muset.
Ale nejde zdaleka jen o sníh. To je jen vločka ve vánici výdajů, na které bylo při sestavování rozpočtu zapomenuto. A může jich být ještě víc. Vždycky se totiž zapomene jen na výdaje, nikdy ne na příjmy.
Šmarjápano, Filipe, připomínáš mi Rimmera z Červeného trpaslíka.... "Jedno odpoledne strávil jako služba na lince důvěry. Volalo mu pět lidí a všichni spáchali sebevraždu. A to ještě jeden chudák spletl číslo, volal si o výsledky kriketu. Noviny tomu říkaly: "Den Lumíků" bom

caprimungulus

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 31. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

průměrný rozpočet za posledních 5 let - Stránka 2 Empty Re: průměrný rozpočet za posledních 5 let

Příspěvek  Filip 20.02.09 12:58

caprimungulus napsal:
Šmarjápano, Filipe, připomínáš mi Rimmera z Červeného trpaslíka.... "Jedno odpoledne strávil jako služba na lince důvěry. Volalo mu pět lidí a všichni spáchali sebevraždu. A to ještě jeden chudák spletl číslo, volal si o výsledky kriketu. Noviny tomu říkaly: "Den Lumíků" bom

Sice oceňuju citaci z tohoto kultovního seriálu, ale připadá mi, že by vedle ní mohla proběhnout i věcná diskuze, které jsem si nevšiml. Zkusme omezit argumentaci ad hominem. Diskuze má být souboj argumentů. Toho tu je jako šafránu. Když se ptám, kde vezmete peníze na to či ono, tak bych na to rád znal odpověď. To není urážení ani osočování. Proč si to berete tak osobně? Kdybych si já vše měl brát osobně, tak se musim oběsit, protože jsem se dozvěděl, že jsem úchylnej důchodce, co nemá vůbec nic na práci, sedí celej den na síti a hledá, kde by škodil. Sám ničemu nerozumí. (I když v jiném koutě tohoto fóra jsem se pro změnu zas dozvěděl, že jediné, co mě omlouvá, je má mladická nerozvážnost, naivní idealismus a skutečnost, že jsem ještě nedostal přes držku).
Pokud ale nemáte na moje argumenty protiargument (věcný, ne osobní), pak kapitulujte. A když mě někdo přesvědčí o opaku, tak to udělám já.
A znovu upozorňuju: já se nebavim o Thyssenu, ale o prostředcích, jak proti němu bojovat. A zejména o samostatnosti.

Filip

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 30. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru