Březhrad jako samostatná obec ???
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

referendum

+3
Admin
David B
Filip
7 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Myslíte si, že v referendu dojde k odtržení B. od HK?

referendum - Stránka 2 Vote_lcap71%referendum - Stránka 2 Vote_rcap 71% 
[ 5 ]
referendum - Stránka 2 Vote_lcap29%referendum - Stránka 2 Vote_rcap 29% 
[ 2 ]
 
Celkem hlasů : 7
 
 

referendum - Stránka 2 Empty Re: referendum

Příspěvek  Filip 10.02.09 16:32

David B napsal:Já přemýšlím o tom, jak bojovat proti překladišti. A mám vymyšlen tisíc a jeden způsob, ale referendum tam není. Ono totiž podobnou logikou jde odůvodnit všechno (pokud počesku znamená vymyslet tisíc a jeden důvod, proč někoho nezabít, zatímco pojaponsku přemýšlet, jak by to šlo, pak uvažuju česky...).

Můžete si toto řekněme úsloví přiřadit ke stovkám situací aby Vám z toho vyšlo co se zrovna hodí. Tak proč třeba nezabít králíka když nemám co jíst anebo nezabít komára který v noci prudí?! Pořád budete přemýšlet česky? Jaké jsou vaše opatření k zastavení výstavby překladiště? Ovšem otázka je jestli už na to není trochu pozdě, poté co HK nepočítá s dotacemi (což je vzhledem k možnému odtržení pochopitelné) a "kampaň" za odtržení je rozjetá naplno.[/quote]

Nejlepším prostředkem je napadnout územní plán (jeho změnu) u soudu. Chápu, že se může zdát, že už je příliš pozdě. Nicméně ve hře je stále varianta, že se referendum neuskuteční. Pak nebude pozdě nikdy.

Filip

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 30. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

referendum - Stránka 2 Empty Re: referendum

Příspěvek  Filip 10.02.09 16:35

Dana Pavlíčková napsal:
Filip napsal:
Petra D. napsal:Aha tak mi tu aspoň jeden způsob uveďte pane Chytrý...Osobně jste se jednání se zastupiteli neúčastnil, nevíte, jak bylo se zástupci Březhradu jednáno, tak nechápu proč tu pořád plácáte cosi o domluvě a vyjednávání...

Lze brojit ve volbách, v územním řízení, stavebním řízení a především - proti změně územního plánu, která se Vám nelíbí. Víte vůbec někdo, že územní plán můžete soudně napadnout?

Víme, že se můžeme bránit žalobami, ale taky víme, že některé věci nemají odkladný účinek a pak nastávají potíže.. milý Filipe, i přes Vaše vzdělání Vám chybí něco, co bych nazvala lidově, dostat od života přes držku.. zřejmě jste ještě nedostal, takže Vám ty všechny ideály odpustím

Myslím, že není daleko k tomu, abych dostal přes držku od někoho z Březhradu.
K odkladnému účinku - lze o jeho přiznání požádat a ve stavebních věcech se leckdy i přiznává. Pokud brojíte proti územnímu plánu, odkladný účinek nemá smysl, soud rozhoduje ve lhůtě 30 dnů od podání návrhu.

Filip

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 30. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

referendum - Stránka 2 Empty Re: referendum

Příspěvek  David B 10.02.09 16:38

Nejlepším prostředkem je napadnout územní plán (jeho změnu) u soudu. Chápu, že se může zdát, že už je příliš pozdě. Nicméně ve hře je stále varianta, že se referendum neuskuteční. Pak nebude pozdě nikdy.[/quote]

V tom případě se ptám osob zodpovědných ( D.Pavlíčková, A.Bezrouk) proč nenapadnete změnu územního plánu u soudu?? Chcete Březhrad bez překladiště nebo Březhrad bez HK??

David B

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 05. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

referendum - Stránka 2 Empty Re: referendum

Příspěvek  Dana Pavlíčková 10.02.09 17:44

David B napsal:Nejlepším prostředkem je napadnout územní plán (jeho změnu) u soudu. Chápu, že se může zdát, že už je příliš pozdě. Nicméně ve hře je stále varianta, že se referendum neuskuteční. Pak nebude pozdě nikdy.

V tom případě se ptám osob zodpovědných ( D.Pavlíčková, A.Bezrouk) proč nenapadnete změnu územního plánu u soudu?? Chcete Březhrad bez překladiště nebo Březhrad bez HK??[/quote]

to samozřejmě můžeme udělat, a zřejmě i uděláme.... ale.. my jsme chudé OS, za námi nestojí žádní milionáři, jako to bylo v případě Roudničky a Ronalu. Nechcete nás zasponzorovat? Protože za peníze v Praze dům...

Dana Pavlíčková

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 01. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

referendum - Stránka 2 Empty Re: referendum

Příspěvek  David B 10.02.09 22:07

to samozřejmě můžeme udělat, a zřejmě i uděláme.... ale.. my jsme chudé OS, za námi nestojí žádní milionáři, jako to bylo v případě Roudničky a Ronalu. Nechcete nás zasponzorovat? Protože za peníze v Praze dům...[/quote]

Děkuji za odpověď. Jen by mně zajímala ještě druhá část otázky. Chcete Březhrad bez překladiště nebo Březhrad bez HK?
Mně se totiž zdá že na začátku se řešilo překladiště, ale najednou BANG a budeme se trhat. Většina lidí, kteří podepisovali petici "NE PŘEKLADIŠTI" nějaké odtrhávání neřešili.

David B

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 05. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

referendum - Stránka 2 Empty Re: referendum

Příspěvek  Petra D. 11.02.09 13:39

David B napsal:to samozřejmě můžeme udělat, a zřejmě i uděláme.... ale.. my jsme chudé OS, za námi nestojí žádní milionáři, jako to bylo v případě Roudničky a Ronalu. Nechcete nás zasponzorovat? Protože za peníze v Praze dům...

Děkuji za odpověď. Jen by mně zajímala ještě druhá část otázky. Chcete Březhrad bez překladiště nebo Březhrad bez HK?
Mně se totiž zdá že na začátku se řešilo překladiště, ale najednou BANG a budeme se trhat. Většina lidí, kteří podepisovali petici "NE PŘEKLADIŠTI" nějaké odtrhávání neřešili.[/quote]

Prvotním cílem bylo zabránit výstavbě překladiště jednáním se zastupiteli. To je zřejmé. Jenže po změně územního plánu moc způsobů jak tomu zabránit nezbylo, tak se někteří lidé rozhodli bojovat odtržením od HK, aby sama obec mohla rozhodovat o tom, co se zde postaví a co ne. Takhle jsem postup OS pochopila já.(samozřejmě plus zjištění, že je město celé roky připravuje o nemalé peníze,které by jim jako obci náležely).

Petra D.
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 29. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

referendum - Stránka 2 Empty Re: referendum

Příspěvek  David B 11.02.09 16:45

Prvotním cílem bylo zabránit výstavbě překladiště jednáním se zastupiteli. To je zřejmé. Jenže po změně územního plánu moc způsobů jak tomu zabránit nezbylo, tak se někteří lidé rozhodli bojovat odtržením od HK, aby sama obec mohla rozhodovat o tom, co se zde postaví a co ne. Takhle jsem postup OS pochopila já.(samozřejmě plus zjištění, že je město celé roky připravuje o nemalé peníze,které by jim jako obci náležely).[/quote]

A jsou ty jak vy říkáte " někteří lidé" jednající a bojující o odtržení Březhradu hlasem většiny?

David B

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 05. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

referendum - Stránka 2 Empty Pro Davida B.

Příspěvek  Pavel Oščiatka ml. 11.02.09 17:12

Já bych to už dneska upravil.


Naposledy upravil Pavel Oščiatka ml. dne 04.11.09 17:17, celkově upraveno 1 krát

Pavel Oščiatka ml.

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 02. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

referendum - Stránka 2 Empty Re: referendum

Příspěvek  David B 11.02.09 17:49

Odtržení už není jen pro pár lidí. Co mám osobní zkušenosti s komunikací mezi lidmi při obcházení a sčítání občanů, tak je už kolem 80-85% lidí pro osamostatnění. Lidi nám teď hodně pomáhají a to hlavně v počtu obyvatel. Tak, že se nemusíme bát magické hranice 1000 občanů. Spíše bych řekl, že proti jsem se osobně setkal s 10-15 občany. Je to otázka času a bezmála 15 schůzí během tohoto měsíce.

Impulzem byl opravdu Tyssen, ale dneska už jde o obnovení 780-ti leté obce. Lidi už nechtějí být voděny za ručičku. Chtějí si tvořit svou rodnou vísku sami.[/quote]

Nazdar Pavlíku,
díky za info. Já mám spíš dojem že jednáním ohledně překladiště se to tak vyhrotilo, že postoje obou stran jsou v podstatě neslučitelné. A jiná situace už asi není... Několik lidí (ne teď už většina co říkáš) rozjelo hrozby odtržení kvůli překladišti a HK reagoval jak reagoval (kdo by se divil), vždyť ještě nedávno sami hasiči hlasovali proti odtržení, ale dohnalo se to tak daleko že už není jiná cesta. Ten chaos co se tím postupem (potažmo názorem a přístupem města) vyvolal, lidi děsí a proto chtejí rozhodovat o své vísce sami. To je jasná věc. Jenže na začátku to tak nebylo a celé odtržení je v počátku dílem pár jedinců se kterýma se teď chce nechce svezeme všichni, ikdyž jsme jen podepisovali petici. Netvrdím že ten Filip co ho tu všichni napadáte má pravdu, já sám se v některých věcech neorientuju, ale sdílím s ním názor že se mělo bojovat jinak více způsoby. Ovšem teď už je to stejně jedno páč karty jsou rozdány!

David B

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 05. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

referendum - Stránka 2 Empty Referendum

Příspěvek  Pavel Oščiatka ml. 12.02.09 9:57

Ahoj Davide,

ano, máš pravdu. Na začátku v tom bylo zainteresováno jen pár jedinců. Je to to samé, jako když jsem se roku 2002 stal velitelem SDH Březhrad. Pokud si znal situaci hasičů před tímto rokem, tak víš, jak na tom byli a co se o nich říkalo. Tuto změnu v silnej, dobře procvičenej a již 7 let plně funkční sbor na území města vyhrabalo zase jen pár jedinců. Ono vždy v každé změně je to právě jen o těch pár jedincích, ale zároveň, jako je to u naší požární hlídky, je to taky o lidech, kterými se obklopíš. Zčehoš vyplívá, že bez dobře pracujících členů sboru a požární hlídky bych ten sbor neudržel.

Jak již bylo řečeno "kostky jsou vrženy"

Pavel Oščiatka ml.

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 02. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

referendum - Stránka 2 Empty Re: referendum

Příspěvek  David B 12.02.09 10:58

Pavel Oščiatka ml. napsal:Ahoj Davide,

ano, máš pravdu. Na začátku v tom bylo zainteresováno jen pár jedinců. Je to to samé, jako když jsem se roku 2002 stal velitelem SDH Březhrad. Pokud si znal situaci hasičů před tímto rokem, tak víš, jak na tom byli a co se o nich říkalo. Tuto změnu v silnej, dobře procvičenej a již 7 let plně funkční sbor na území města vyhrabalo zase jen pár jedinců. Ono vždy v každé změně je to právě jen o těch pár jedincích, ale zároveň, jako je to u naší požární hlídky, je to taky o lidech, kterými se obklopíš. Zčehoš vyplívá, že bez dobře pracujících členů sboru a požární hlídky bych ten sbor neudržel.

Jak již bylo řečeno "kostky jsou vrženy"

Je to tak hasiči byli na sto honů jinde než to bylo před tvým vedením. A bylo by super kdyby tohle fungovalo i v případě samostatného (pokud se tak stane) Březhradu. Jen výchozí situace a lidi, kteří zatím stojí jsou jiné. Hasiči nefungovali tak jak by měli, zatímco Březhrad je funkční, ač jako část HK, bez problémů. Teda teď asi ne tak zcela ale to plyne z aktivit k odtržení, které vyprovokovali jedinci, kteří Březhrad za svou rodnou vísku rozhodně považovat nemůžou a akorát se svým březhraďáctvím ohání. Ovšem na to že už jsou ty kostky vrženy se shodnem....

David B

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 05. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

referendum - Stránka 2 Empty Re: referendum

Příspěvek  Admin 12.02.09 11:13

David B napsal:
Pavel Oščiatka ml. napsal:Ahoj Davide,

ano, máš pravdu. Na začátku v tom bylo zainteresováno jen pár jedinců. Je to to samé, jako když jsem se roku 2002 stal velitelem SDH Březhrad. Pokud si znal situaci hasičů před tímto rokem, tak víš, jak na tom byli a co se o nich říkalo. Tuto změnu v silnej, dobře procvičenej a již 7 let plně funkční sbor na území města vyhrabalo zase jen pár jedinců. Ono vždy v každé změně je to právě jen o těch pár jedincích, ale zároveň, jako je to u naší požární hlídky, je to taky o lidech, kterými se obklopíš. Zčehoš vyplívá, že bez dobře pracujících členů sboru a požární hlídky bych ten sbor neudržel.

Jak již bylo řečeno "kostky jsou vrženy"

Je to tak hasiči byli na sto honů jinde než to bylo před tvým vedením. A bylo by super kdyby tohle fungovalo i v případě samostatného (pokud se tak stane) Březhradu. Jen výchozí situace a lidi, kteří zatím stojí jsou jiné. Hasiči nefungovali tak jak by měli, zatímco Březhrad je funkční, ač jako část HK, bez problémů. Teda teď asi ne tak zcela ale to plyne z aktivit k odtržení, které vyprovokovali jedinci, kteří Březhrad za svou rodnou vísku rozhodně považovat nemůžou a akorát se svým březhraďáctvím ohání. Ovšem na to že už jsou ty kostky vrženy se shodnem....

Já jsem se tu narodil a Březhrad mi není lhostejný. Včera jsem sledoval na Prime odpolední zpavodajství a malá obec kdesi nevim kde a jak si vychvalovali že jsou samostatný. Druhá reportáž bohužel zase nevim místo, vedle rodiných domků chtejí postavit podlažní zástavbu a hle občani se bouří co my by jsme dali za podlažní zástavbu místo FABRIKY !!!
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 29. 01. 09

https://brezhrad.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

referendum - Stránka 2 Empty Re: referendum

Příspěvek  David B 12.02.09 11:42

Já jsem se tu narodil a Březhrad mi není lhostejný. Včera jsem sledoval na Prime odpolední zpavodajství a malá obec kdesi nevim kde a jak si vychvalovali že jsou samostatný. Druhá reportáž bohužel zase nevim místo, vedle rodiných domků chtejí postavit podlažní zástavbu a hle občani se bouří co my by jsme dali za podlažní zástavbu místo FABRIKY !!![/quote]

Čau Paldine,
prostředí ve kterém žijeme by nám nemělo být lhostejné. Ale uznej, že ač je spočítáno co je spočítáno ač je naplánováno co je naplánováno, pokud se trhnem realita bude jiná. Než se začlo řešit překladiště potažmo odtržení, nikdo si nestěžoval na příslušnost k HK. A já se teď dozvídám že odtržení se řeší několik měsíců (jedna paní povídala) a člověk se jen diví. Mám pocit že se pár jedinců (nejmenuju) zviditelnilo jak si přáli a buď to všichni odnesem anebo budem blažený jak se nám daří. Holt referendum ukáže!!!

David B

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 05. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

referendum - Stránka 2 Empty v to doufám

Příspěvek  Admin 12.02.09 12:01

to doufám že všechno bude jiné dudeme si poct rozhodovat o chodu Březhradu a nebudem se doprošovat Hradce. Př. o retadér k Staré hospodě (aby tam auta nejezdily jako prasata) škemráme již cca 3 roky a nic se neděje proste to je městu jedno. Přitom to je minimální investice
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 29. 01. 09

https://brezhrad.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

referendum - Stránka 2 Empty Re: referendum

Příspěvek  David B 12.02.09 13:06

Admin napsal:to doufám že všechno bude jiné dudeme si poct rozhodovat o chodu Březhradu a nebudem se doprošovat Hradce. Př. o retadér k Staré hospodě (aby tam auta nejezdily jako prasata) škemráme již cca 3 roky a nic se neděje proste to je městu jedno. Přitom to je minimální investice

Je mi někdo schopen říct jak dlouho se už uvažuje o odtržení resp. kdy a kdo s tímto nápadem přišel???

David B

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 05. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

referendum - Stránka 2 Empty Re: referendum

Příspěvek  Filip 12.02.09 13:13

David B napsal: Je mi někdo schopen říct jak dlouho se už uvažuje o odtržení resp. kdy a kdo s tímto nápadem přišel???

Podpisy se začaly sbírat už v létě 2008.

Filip

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 30. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

referendum - Stránka 2 Empty Re: referendum

Příspěvek  David B 12.02.09 15:02

Filip napsal:
David B napsal: Je mi někdo schopen říct jak dlouho se už uvažuje o odtržení resp. kdy a kdo s tímto nápadem přišel???

Podpisy se začaly sbírat už v létě 2008.

A kdopak má na svědomí nápad odtržení??

David B

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 05. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

referendum - Stránka 2 Empty Re: referendum

Příspěvek  Dana Pavlíčková 12.02.09 15:19

David B napsal:
Filip napsal:
David B napsal: Je mi někdo schopen říct jak dlouho se už uvažuje o odtržení resp. kdy a kdo s tímto nápadem přišel???

Podpisy se začaly sbírat už v létě 2008.

A kdopak má na svědomí nápad odtržení??

koho to napadlo prvního, to fakt si nepamatuju. Bylo to opravdu nejprve míněno jako výhružka, ale postupem času a díky mnoha jednáním, odvolávávání se na příslušné zákony a normy, všechno bylo zbytečné, jako když bušíte hluchýmu do vrat. Navíc už víme i to, že se nepočítalo a nepočítá s úpravou územního plánu v Březhradě v roce 2010. My jsme prostě už jiné východisko neviděli. Nedovedete si představit, kolik času nejen mě stálo obíhání úřadů, shánění informací, jednání s politickými kluby a jednotlivci, se sponzory atd. Zviditelnit se nechci, jsem introvert a všechna ta prezentace mě stojí dost psychických sil. Jestli chcete, klidně můžete dělat tiskového mluvčího, já budu jedině ráda.

Dana Pavlíčková

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 01. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

referendum - Stránka 2 Empty Re: referendum

Příspěvek  Filip 12.02.09 15:22

David B napsal:

A kdopak má na svědomí nápad odtržení??

To nevím, zeptejte se jinde. V médiích vystupuje nejvíce paní Pavlíčková. Pořád si říkám, že ještě nemusí být zcela pozdě a vidím jiné cesty. Jestli mohu slovíčko k obnově mnohasetleté tradice, jak zde bylo uvedeno.
Roku 1228 dovolil král Václav I. opatovi kláštera opatovického a spolubratřím, aby mohli založit na pozemcích ves Lhotu řečeno Březhrad a na louce blízko ní mlýn, který prý stával nepochybně na potoku stěžerském. Když roku 1421 klášter opatovický byl vypálen a mniši benediktíni jej opustili, byly jeho statky rozchváceny. Březhradu se zmocnili Hradečtí. Až do roku 1530 vystřídala ves řadu majitelů. Tehdy ji zakoupilo město Hradec Králové, ale také jen nakrátko, neboť po roce 1547, kdy byla konfiskována, dostala se do vlastnictví Jana z Pernštejna. Od něj ji zase Hradec Králové roku 1548 koupilo zpět. Ve vlastnictví města zůstala až do roku 1848. V roce 1976 rozhodnutím Okresního národního výboru v Hradci Králové byla tato obec opět připojena k městu Hradec Králové.
Tedy cca 200 let obec spadala pod Opatovický klášter, přes 350 let patřila Hradci, dále se střídali i jiní majitelé. Samostatná byla ani ne 150 let.

Filip

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 30. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

referendum - Stránka 2 Empty Re: referendum

Příspěvek  Filip 12.02.09 15:26

http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=036&r=mfvychodcech&c=1138246

Zpráva z dnešní MF.
Poznamenávám jen, že proti posudku EIA se nelze bránit samostatně, ale může být napadnut v rámci stavebního nebo jiného souvisejícícho řízení.

Filip

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 30. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

referendum - Stránka 2 Empty Re: referendum

Příspěvek  Dana Pavlíčková 12.02.09 15:29

Filip napsal:http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=036&r=mfvychodcech&c=1138246

Zpráva z dnešní MF.
Poznamenávám jen, že proti posudku EIA se nelze bránit samostatně, ale může být napadnut v rámci stavebního nebo jiného souvisejícícho řízení.

díky za upozornění, víme o tom a samozřejmě na tom pracujeme.

Dana Pavlíčková

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 01. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

referendum - Stránka 2 Empty Re: referendum

Příspěvek  Filip 12.02.09 15:36

Dana Pavlíčková napsal:
Filip napsal:http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=036&r=mfvychodcech&c=1138246

Zpráva z dnešní MF.
Poznamenávám jen, že proti posudku EIA se nelze bránit samostatně, ale může být napadnut v rámci stavebního nebo jiného souvisejícícho řízení.

díky za upozornění, víme o tom a samozřejmě na tom pracujeme.

Myslím, že tohle je správná cesta a přeju na ní mnoho zdaru a spravedlnosti. Jen kdyby se tak ještě přestalo s tím odtržením.

Filip

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 30. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

referendum - Stránka 2 Empty Re: referendum

Příspěvek  Dana Pavlíčková 12.02.09 15:43

Filip napsal:
Dana Pavlíčková napsal:
Filip napsal:http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=036&r=mfvychodcech&c=1138246

Zpráva z dnešní MF.
Poznamenávám jen, že proti posudku EIA se nelze bránit samostatně, ale může být napadnut v rámci stavebního nebo jiného souvisejícícho řízení.

díky za upozornění, víme o tom a samozřejmě na tom pracujeme.

Myslím, že tohle je správná cesta a přeju na ní mnoho zdaru a spravedlnosti. Jen kdyby se tak ještě přestalo s tím odtržením.

obávám se, že vzhledem ke spravedlnosti apod. my už jinou cestu, než odtržení, nemáme. I kdyby Thyssen odešel, kdo nám zaručí, že další investor nebude ještě horší?

Dana Pavlíčková

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 01. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

referendum - Stránka 2 Empty To D.Pavlíčková

Příspěvek  David B 12.02.09 15:46

A jste si vědoma že jen ta pouhá hrozba odtržením způsobila dostatčený poprask (postojem HK počínaje a rozčarováním lidí v BŘE konče)?
Chápu že jste tomuto problému věnovala nemálo času a usilí, ale na druhou stranu Vás do toho nikdo nenutil. Mimochodem introvert (psych.) člověk soustřeďující všechen zájem na svůj vnitřní život, uzavírající se do sebe (opak extrovert, extravert) a ač Vás osobně neznám rozhodně na mě jako introvert nepůsobíte.

David B

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 05. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

referendum - Stránka 2 Empty Re: referendum

Příspěvek  Filip 12.02.09 15:55

Dana Pavlíčková napsal:

obávám se, že vzhledem ke spravedlnosti apod. my už jinou cestu, než odtržení, nemáme. I kdyby Thyssen odešel, kdo nám zaručí, že další investor nebude ještě horší?

Právě změna územního plánu. Pokud tam nebude smět být postaven průmysl, máte vyhráno. A nemusíte se "trhat".

Filip

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 30. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

referendum - Stránka 2 Empty Re: referendum

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru