co plyne z rozpočtu samostatné obce

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

co plyne z rozpočtu samostatné obce

Příspěvek  Admin za 30.01.09 12:01

Rozpočet obce Březhrad

Co z tabulek rozpočtů plyne??? :


1) Plně zůstane zachován provoz MHD č. 12 a 22 !!!

2) Plně zůstane zachován provoz MŠ

3) Plně bude zabezpečena základní údržba obce

4) Budeme sami moci rozhodovat o dění v obci, o svých pozemcích, vč. výstavby logistických areálů apod.

5) Zbydou investiční prostředky na údržbu a inovace obce jako:
HASIČI
Hřiště
Park
Náměstí …
a to v rozsahu 2 až 2.7 mil. Kč za rok

6) O investičních prostředcích budeme sami moci rozhodnout!

7) Nižší daň z nemovitosti

Cool Možnost získání dalších finančních prostředků z rozvojových projektů
a grantů EU pro rozvoj obce!!!Všechny tyto údaje vyplývají z oficiálních potvrzených dokumentů !!!:
Magistrátu MHK
FÚ Hradce Králové
Ministerstva financí ČR

V žádném případě se tedy nejedná o žádné spekulace a příslušná data si lze
z těchto oficiálních listin s razítkem a podpisem oprávněnách osob vždy ověřit!!!
avatar
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 29. 01. 09

Zobrazit informace o autorovi http://brezhrad.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

pochybnosti

Příspěvek  Filip za 30.01.09 14:39

1 ) Ano, ale za peníze samostatné obce.
2, 3 ) Totéž.
4 ) Sami? Stavební úřad i úřad územního plánování bude stejně hradecký magistrát. Vy jako obec nejnižší kategorie byste tyto činnosti vykonávat nemohli.
5 ) Dva miliony ročně na hasiče, hřiště, park a náměstí? Třeba na to za sto let ušetříte. Pro hasiče připravuje nyní magistrát novou zbrojnici. Jen na ni byste museli šetřit několik let a přitom nic jiného nepostavit.
6 ) To bezpochyby.
7 ) Ano, ale za cenu snížení příjmů obce.
8 ) Dotace a granty z EU budou proudit do roku 2015. Pak se ČR přesune z kategorie čistých příjemců a možnosti čerpání peněz budou neskonale menší než jsou nyní. Nehledě na to, že malé obce si velice často musí pro zisk dotace najímat externí společnosti (za drahý peníz).

Filip

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 30. 01. 09

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

miniobce

Příspěvek  Filip za 30.01.09 14:54

Průměrnou velikost obcí najdete na: http://denik.obce.cz/go/clanek.asp?id=6152156
Z toho plyne, že již nyní má Česko nejvyšší počet obcí (v přepočtu na počet obyvatel země) v Evropě. Březhrad by byl jen dalším příkladem živořící pidiobce, kde není možnost cokoliv koncepčně řešit.
Přitom mám Březhrad velmi rád, nicméně ne jako samostatnou jednotku, ale jako čtvrť Hradce.

Filip

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 30. 01. 09

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Odpověď Filipovi 1.

Příspěvek  Aleš Bezrouk za 30.01.09 15:49

1) no jako dosud, dosud jsme hradečáci a dotace jdou také z naší obce = logicky se tedy nic nezmění a finanční prostředky na to jsou a to s rezervou!!

2), 3) totéž

4) Jistě, že sami!!! Pokud si ustanovíme stavební komisi (jako že již máme zjištěno, že naprosto bez problémů) úřad města se stává pouze výkonným orgánem = úředníky, kteří zapíšou námi požadovanou změnu, ostatně tak, jak to funguje podle zákona i jinde!!!!!

5) Současný průměrný provoz hasičů činí 100.000 Kč/rok. V rozpočtu je počítáno s 300.000 Kč v položce OÚ a hasiči (2mil. Kč). Pak nám ještě bude zbývat minimálně!!!! 2 mil. ročně - ne na provozy, ale pouze na investice. Dosavadní investice z městského rozpočtu přímo se za posledních 6 let limitně blížili nule. Vzhledem k tomu, že dle oficiálních plánů HK je na příští 3 roky investice do Březhradu = 0 přesně!! Jistě na tom budem neskonale lépe!!

6) Jistě

7) Logicky - rozpočet byl počítán právě s těmito sníženými příjmy. Jinak řečeno, pokud bychom je nesnížili, či je z nějakého krizového!!! hlediska potřebovali zvýšit = +1,5 mil Kč ročně do rozpočtu.

Cool Jde mimo jiné o to, že pokud se neoddělíme r. 2010, nemáme šanci (nebo jen mizivou) započít jakýkoli nový grantový projekt, neboť tyto trvají více než rok a tudíž konec pro 3-4 leté granty bude v r. 2011 s žádostí z r. 2010.

Aleš Bezrouk
Admin

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 30. 01. 09

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Odpověď Flipovi 2.

Příspěvek  Aleš Bezrouk za 30.01.09 15:51

Naprostá a NEPODLOŽENÁ blbost 1. kategorie založená na pouhém Já si myslím, že ale vůbec to nevím. Viz Vysoká n. L., Praskačka, atd.... Jistě existují obce - jakož i lidé a rodiny, které na půjčkách a nerozumném hospodaření prokaučovali kalhoty - to však souvisí se způsobem vedení obce, nikoli s její velikostí!!!!

Aleš Bezrouk
Admin

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 30. 01. 09

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

prachy

Příspěvek  Filip za 31.01.09 13:46

Jen k bodu 5 - Já mluvil pouze o investicích. Zbrojnice hasičů je investice. Našetříte na ni za 5 let a nebudete smět prostavět ani korunu. Malé obce také jen těžko dosáhnou na půjčky (nemají čím ručit). Krom toho vaše výpočty jsou ryze mechanické - odvíjí se od toho, kolik na vše vynakládal Hradec. Jenže ten je velkovýrobnou. Když vaříte 4 obědy, vyjde Vás cena jednoho na víc, než když jich vaříte 100 v závodce. Nehledě na to, že zdedíte poměrnou část dluhů Hradce.
S investicema lžete. "Vloni radnice do Březhradu poslala přes osm a půl milionu, předloni více než sedm a čtvrt milionu a v roce 2005, kdy se opravovala silnice a některé sítě, přes pětadvacet milionů korun."
Info MFDNES.
Celkem za tři roky 41 milionů korun. Přitom rozpočet samostatného Březhradu by byl 10 milionů. To je ztráta 11 milionů za tři roky.
Lžete i ohledně plánovaných investic. V plánu je zbrojnice, oprava náměstí, zlepšení rozhlasu. Vše podle oficiálních dokumentů, kterými se oháníte i Vy.
Pokud jde o velikost obce, na tu tabulku nemáte co říct, že? Nikdy jste neslyšel o tom, jak malé obce skučí, že je rozpočtové určení daní znevýhodňuje?

Filip

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 30. 01. 09

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Milý Filipe

Příspěvek  Aleš Bezrouk za 31.01.09 14:46

Je zbytečné se rozčilovat nad někým, kdo si ani není ochoten, nebo snad ani schopen přečíst oficiální dokumenty o výdajích města, které má každý právo k nahlédnutí! Z nich vyplývají "investice" za posledních 6 let okolo 23 mil. Kč včetně 75% dotací z rozvojových a jiných fondů a převážný zbytek investice soukromých firem. To se týká právě zmiňovaných sítí kanalizačních, vodovodních atd. !!!! čily tyto peníze nebyly použity přímo z rozpočtu města. Takže žádných 41 mil. investic za 3 roky --- pokud tím operujete dokažte to nějakým validním oficiálním dokumentem vydaným orazítkovaným a podepsaným kompetentním úřadem!!!!! To co tvrdím já je plně podloženo... Neboli - než někoho nařknete ze lži, doporučuji používat MOZEK jinak křivé nařčení je trestný čin...! S investicemi do hasičské zbrojnice -- mluvilo se o nich, ale bohužel FAKT JE TEN, že s nimi nikdo NEPOČÍTAL A NEPOČÍTÁ. Na relevantní informace se opět zeptejte velitele hasičů - potvrdí Vám to. Já jsem např. s nimi o tom jednal, takže o tom dobře Vím a co Vy??? - zjevně si opět pouze myslíte (dáli se to myšlením nazvat). Navíc plánovaná zbrojnice se dá uhradit z velké části z dotací, na to nezapomeňte.

Co se týče velkovývařovny = město nic nevyrábí´, ale:

Spočtěte si hrubé příjmy na hlavu obyvatele HK a na hlavu obyvatele Březhradu.

Uvědomte si, že Březhrad nemá při relevantních výdajích zdaleka tak náročné investice = 4proudé silnice, obrovské mosty, Divadla, Stadiony, Koupaliště, Lázně, Obrovská (i plánovaná) centra HZS, atd. tudíž náklady na osobu jsou také ve Vaší velkovývařovně nepoměrně vyšší - vy totiž nejen že si neověřujete příslušné skutečnosti, ale z Vámi domnělých cifer a výdajů a příjmů si vybíráte pouze ty, co se Vám hodí!!!!

Více už asi nemá cenu reagovat, neboť každý soudný člověk jistě pochopil...

AB

Aleš Bezrouk
Admin

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 30. 01. 09

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Filip a malé obce...

Příspěvek  Aleš Bezrouk za 31.01.09 14:54

Nevím, na jakou tabulku ohledně malých skučících obcí narážíte - to jsem již psal. Porovnávejte relevantní obce s podobným složením - počet obyvatel, rozloha, nemovitý majetek (příp. dopravní obslužnost, zasíťovanost a pod.). Ostatně jsem na to již reagoval, takže nejenže na to mám co říct, ale již jsem řekl.

Ale jak je vidět, nejen že jste si nečetl spoustu relevantních údajů, Vy jste ani pořádně nečetl mé odpovědi!!!! Střílíte bezhlavě a vůbec nemíříte.

Prostě v hlavě máte z ničeho neplynoucí přesvědčení, nebo snad panickou hrůzu z odtržení ničím nepodloženou, a jen bezhlavě a nepodloženě se oháníte mnohdy naprostými a hlavně úmyslně demagogizujícími "pseudoargumenty".

Howgh k tématu Filip.

Aleš Bezrouk
Admin

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 30. 01. 09

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

reakce na Filipa

Příspěvek  Lída za 31.01.09 17:47

Filipe, dívám se do oficielní zprávy MM HK - mohu potvrdit, investice v letech 2003-2008 činily 23 mil. Kč, ale tato částka skutečně zahrnuje z valné části investice jiných společnosti (kanalizace, vodovod - Veolia), státní dotace atd. Tyto informace mám přímo od předsedy KMS Ing. Ferčáka. Myslím, že už v článku v Hradeckém deníku počátkem léta 2008 uvedl, že za posledních 35 let MM HK v Březhradě vybudoval pouze 1/2 km silnice. Kromě toho ze zprávy MM HK vyplývá, že byla do této částky omylem započtena investice na cykl. stezku TESCO (1.018 tis.Kč), která - jak asi víte - nepatří do Březhradu! Co se týče velkovýroben, to byste se tedy divil! - rekonstrukce dětského hřiště stála MM HK 1.878 tis. Kč!, přitom tam vykáceli jen pár stromů a postavili pár houpaček a laviček. A víte za kolik ta velkovýrobna postavila brouzdaliště v mateřské škole - 310 tis.Kč!... běžte se podívat do školky a pak se zeptejte výrobců, za kolik by Vám to postavili jako soukromé osobě - možná by Vám k tomu přibalili ještě jeden velký bazén s vířivkou!!! Je to právě přesně naopak - když si obec rozhoduje o financích sama, může opravdu hodně ušetřit... A že vzniká hodně nových obcí a to Vám vadí?? Je to jako s manželstvím - pokud dobře funguje, není nic lepšího, ale když se jeden chová k druhému naprosto bezohledně, jediným zdravým a rozumným řešením je odejít!!!

Lída

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 31. 01. 09

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

ještě jednou investice

Příspěvek  Lída za 31.01.09 18:08

Nechápala jsem, co to Filip citoval za nesmysly "vloni 8,5 mil. předloni..... v roce 2005 dokonce 25 mil.Kč". Dívám se na tabulku a už je mi to jasné, nejsou to pouze investice - jsou to částky včetně veškerých nákladů, investic jiných společností (Veolia), dotací atd... Je to tedy trochu popletená informace. Nevím kdo to řekl - tiskový mluvčí? nebo Ing. Ferčák nebo to novináři špatně interpretovali! - to je jedno, ale není to správně! Filipe - přijďte na schůzi, můžeme doložit!!

Lída

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 31. 01. 09

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: co plyne z rozpočtu samostatné obce

Příspěvek  Filip za 31.01.09 19:02

Na tu tabulku jsem posílal odkaz. Od teď už s tím nebudu ztrácet čas.
Takže už jen k paní Lídě. Pana Ferčáka i hasičů si vážím. On i velitel hasičů jsou proti odtržení. Přečtěte si jejich argumenty v novinách. Jinak Vám přeju, jak si jako samostatná obec budete všechno stavět lacino.
Ano, to citované nejsou jen investice. To přeci vyplývá již jen z toho, že jsem to srovnával s rozpočtem samostatného Březhradu (10 mil.). Kdybych srovnával jen investice, tak to mohu srovnávat jen s tím, co Březhradu zbude na investice. Nicméně i tak z toho, co jsem uvedl, plyne, že se oddělení krutě nevyplatí.
Já v podstatě chápu Vaše rozhořčení nad stavbou logistického centra (a držím Vám v tomto ohledu pěsti). Nicméně odtržení je velice špatným způsobem boje a tady moje sympatie získat nemůžete.


Naposledy upravil Filip dne 22.02.09 11:42, celkově upraveno 2 krát

Filip

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 30. 01. 09

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

vzkaz pro Filipa

Příspěvek  Admin za 01.02.09 12:39

Dobrý den prosím zdržte se nádavek . mimochodem pokud důvěřujete tisku který všechno překroutí a nemáte podložené informace tak bych se s nima neoháněl. Ani jedna vaše informace není pod kulatým razítkem ale je to dohad. např oprava silnice byla dotována čezem a vakem město do ni nedalo ani korunu.to už se opakuji co napsali předemnou. to jen pro info Very Happy Very Happy Very Happy přeji hezký den
avatar
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 29. 01. 09

Zobrazit informace o autorovi http://brezhrad.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: co plyne z rozpočtu samostatné obce

Příspěvek  Petra D. za 02.02.09 12:14

Myslím, že toto fórum bylo založeno s cílem vysvětlit lidem, co je zajímá, co by chtěli vědět. Nikdo tu nemá důvod někomu něco nalhávat, nikomu to neprospěje...Takže bych prosila, abychom se všichno zdrželi slovního napadání a nadávek druhým. Děkuji za pochopení

Petra D.
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 29. 01. 09

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

_

Příspěvek  Filip za 02.02.09 12:33

S tím souhlasím. Doufám, že fórum nebylo založeno s účelem přesvědčovat přesvědčené a vzájemně se plácet po zádech. Objeví-li se někdo s jiným názorem, tak nemyslí, nemá mozek, páchá trestný čin, plácá nesmysly. Z příspěvků vidím jediné. Samostatnost=ráj, s HK=peklo, černobílé vidění světa. Chce se někdo skutečně zamýšlet nad negativy odtržení? Březhrad by jako samostatná obec vypadal opravdu prazvláštně. V katastrálním území Quelle, Makro, Hornbach, Tesco, Gigasport, Asko a další obchody a panelové sídliště. Znáte jinou podobnou vesnici? Koncepčnost rozvoje takovéhoto území je nemožná. Problémy malých obcí nikdo nevidí. Nebo mi tu někdo z horoucích zastánců odtržení dokáže konkrétně vyjmenovat záporné stránky tohoto kroku?
Jsem přesvědčen, že vlna euforie sveze Březhrad na cestu k samostatnosti. Vystřízlivění přijde až po referendu.

Filip

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 30. 01. 09

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: co plyne z rozpočtu samostatné obce

Příspěvek  Petra D. za 02.02.09 13:01

Tak podívejme se na to (jak by řekl Zeman) nikdo netvrdí, že plácáte nesmysly, jen si pořád vedete svou a nenecháte si vysvětlit věci, které jsou písemně doložené. V tom vidím ten problém.
Tak teda ještě jednou...Jaká budou negativa samostatné obce? Ale pokud možno skutečnosti, ne "já si myslím".

Petra D.
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 29. 01. 09

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Milý Filipe,

Příspěvek  Dana Pavlíčková za 02.02.09 13:08

vždyť Vy ani nevíte, jaký je katastr Březhradu a která obchodní centra jsou v tomto katastru postavena. Opravdu si ty své "informace" nejprve ověřte, než začnete diskutovat.. A prosím, Vy jste Březhraďák? Díky za odpověď.

Dana Pavlíčková

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 01. 02. 09

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

,

Příspěvek  Filip za 02.02.09 13:11

Já jsem se na ta negativa ptal Vás. Zda si je uvědomujete, nebo vidíte jen oblohu bez mraku. A prosím o konkrétnosti.

Filip

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 30. 01. 09

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Co se týče hasičů...

Příspěvek  Aleš Bezrouk za 02.02.09 15:47

Dobrý den,

chtěl bych všechny ještě neobeznámené, co nemohli být přítomni na veřejné schůzi OS informovat dle prohlášení Pavla Oščiatky = velitele hasičů, že je plně pro odtržení Březhradu, neboť se sám informoval na všechny potřebné skutečnosti a sám tak dospěl ke svému názoru, jenž je shodný s mým = odtrhnout se od HK. Chtěl bych takto předejít dalším dezinformacím...

Mimo jiné spousta lidí má různé názory. Také ne všem se líbí odtržení, což je naprosto v pořádku a já s tím nemám žádný morální problém, resp. ještě jsem nepřestal kamarádit s žádným ze současných přátel, i když mají opačný názor. Nicméně jen málokdo vydává domněnky za čirou pravdu a naopak obviňuje jiného ze lži a hned uráží, protože on má pravdu protože ji prostě má a ten druhý prostě lže, i když to vyplývá z oficiálních dokumentů a zjištění a dlouhodobých pátrání velkého týmu lidí, atp...


Hezký den všem

Aleš
P.S.: Pro ostatní shrnutí Filipových tvrzení v kostce = Záměr či otázka vyjadřovacích schopností?? Nebo si to prostě opět spletl, neověřil a neuvědomil si, že nejde jen o investice a teď nemá sílu to ani chlapsky přiznat a jen sprostě uráží??? udělejte si názor sami.....

Filip, který "samozřejmě neporovnával jen investice" ale mluvil údajně o všem PŘESNÉ CITACE FILIPA (kurzívou):

obhajoba:
1) Ano, to citované nejsou jen investice. To přeci vyplývá již jen z toho, že jsem to srovnával s rozpočtem samostatného Březhradu (10 mil.).

předchozí tvrzení:
2) Jen k bodu 5 - Já mluvil pouze o investicích.

3) S investicema lžete. "Vloni radnice do Březhradu poslala přes osm a půl milionu, předloni více než sedm a čtvrt milionu a v roce 2005, kdy se opravovala silnice a některé sítě, přes pětadvacet milionů korun."
Info MFDNES.
Celkem za tři roky 41 milionů korun. Přitom rozpočet samostatného Březhradu by byl 10 milionů. To je ztráta 11 milionů za tři roky.
Lžete i ohledně plánovaných investic...


Naposledy upravil Aleš Bezrouk dne 02.02.09 16:02, celkově upraveno 1 krát

Aleš Bezrouk
Admin

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 30. 01. 09

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

K hasičům

Příspěvek  Filip za 02.02.09 15:55

Hradec Králové: Hasiči z Březhradu odmítají odtržení od Hradce

--------------------------------------------------------------------------------


Organizátoži referenda ve čtvrti Březhrad o případném osamostatnění nemohou počítat s hlasy tamních hasičů. Sbor, který má 85 členů, se jako jeden muž postavil proti. „Naše členská základna se rozhodla dát nesouhlas s plánováním odtržení od města Hradec Králové. Doufám, že vztah mezi městem a našim sdružením bude nadále zachován a tradice sboru díky stálé pomoci města udržena,“ uvedl v dopise primátorovi velitel SDH Březhrad Pavel Oščiatka mladší.


To je z Hradeckých novin. Tak prosím o vyjádření pana velitele samotného, aby to uvedl na pravou míru a řekl, jak to vlastně je.

Filip

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 30. 01. 09

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

K investicím

Příspěvek  Filip za 02.02.09 16:02

Původní bod 5 zněl takto:
5 ) Dva miliony ročně na hasiče, hřiště, park a náměstí? Třeba na to za sto let ušetříte. Pro hasiče připravuje nyní magistrát novou zbrojnici. Jen na ni byste museli šetřit několik let a přitom nic jiného nepostavit.
Proto jsem pak řekl, že jsem mluvil jenom o investicích. O nich jsem skutečně mluvil.
Následně jsem citoval zprávu, kolik peněz šlo do Březhradu. To nebyly pouze investice, nicméně z částek bylo zřetelné, že šlo také o investice, a tedy že není pravdivé tvrzení ohledně toho, že investice do Březhradu = 0.
To jen na vysvětlenou a pro předejití dalším urážkám.

Filip

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 30. 01. 09

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

ještě k hasičům

Příspěvek  Filip za 02.02.09 16:04

„Náš sbor je proti odtržení. Nevidíme v tom žádné výhody. Naopak máme rozpracovaný projekt na stavbu nové zbrojnice, kterou mělo financovat město. Všechno je teď ale pozastavané,“ řekl velitel Sboru dobrovolných hasičů v Březhradu Pavel Oščiatka.
Hradecký deník z 19. 1.

Filip

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 30. 01. 09

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Hasiči 2.

Příspěvek  Aleš Bezrouk za 02.02.09 16:06

No právě ON TO JIŽ ŘÁDNĚ VYSVĚTLIL A UVEDL NA PRAVOU MÍRU!!!!! jak vyplývá již z článku, který jsem psal před chvílí = vysvětlil to na veřejné schůzi. Oficiální vyjádření i pro média se chystá. Prosím Vás, pokud někdo nemohl být přítomen na veřejné schůzi, nechť se zeptá velitele hasičů osobně, nelze předpokládat, že by velitel hasičů sám objížděl celou vesnici a na každého zvlášť zvonil a informoval ho. Od toho jsou VEŘEJNÉ SCHŮZE.

Předejdete tím zbytečným dezinformacím.

Děkuji za pochopení

Aleš


Naposledy upravil Aleš Bezrouk dne 02.02.09 16:13, celkově upraveno 1 krát

Aleš Bezrouk
Admin

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 30. 01. 09

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

K hasičské zbrojnici...

Příspěvek  Aleš Bezrouk za 02.02.09 16:10

Opět dle oficiálních dokumentů města a VYJÁDŘENÍ VELITELE HASIČŮ NA VEŘEJNÉ SCHŮZI. Hradec Králové s výhledem na několik příštích let neplánuje (a dle posledních informací ani skutečně neplánoval) výstavbu hasičské zbrojnice!!!

Opět vyzívám všechny, choďte prosím na veřejné schůze.

Děkuji a přeji hezký den

Aleš


P.S.: Filipe, pokud myslíte urážky z Vaší strany - páč jiné sprosté a urážlivé texty jsem tu nečet, (citace a popis faktů či řečnické otázky navozující možné skutečnosti NEJSOU a pokud vím ani NIKDY NEBYLY urážkou) - tak Vám VELICE DĚKUJI.


Naposledy upravil Aleš Bezrouk dne 02.02.09 16:16, celkově upraveno 1 krát

Aleš Bezrouk
Admin

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 30. 01. 09

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

hasiči

Příspěvek  Filip za 02.02.09 16:15

Zmíněná dvě prohlášení jsou dosti jednoznačná. Proto by bylo dobře, kdyby bylo vše uvedeno na pravou míru i zde. Viděl jsem, že pan velitel je také zalogován. Proto by měl případný názorový veletoč osvětlit zde. Pan Bezrouk to za něj udělat nemůže.

Filip

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 30. 01. 09

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

mš a zš

Příspěvek  Filip za 02.02.09 16:42

Zajímalo by mne, kolik počítáte na školství. Kolik by stál provoz mateřské školky a kolik by stály poplatky za děti v hradeckých školách? Domnívám se, že druhá z uvedených položek by byla kolem 500 000. Ano, nemám papír s kulatým razítkem. 5000 za žáka je ale průměr, spíše podprůměr (někdy se platí i trojnásobek). Odhaduju, že Březhrad může mít 100 žáků ZŠ (většina patrně ZŠ Jiráskova, ale i jinde). Klidně mi to opravte, ale myslím, že na tuto položku jste zapomněli. A na kolik dalších ještě? Co obecní strážník?

Filip

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 30. 01. 09

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: co plyne z rozpočtu samostatné obce

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru