Březhrad jako samostatná obec ???
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odtržení ????

3 posters

Goto down

Odtržení ???? Empty Odtržení ????

Příspěvek  David B 12.03.09 12:47

Mám takový pocit že všem zastáncům odtržení nějak zmehlo.... halo halo kde jste a proč nediskutujete??

David B

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 05. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Odtržení ???? Empty Re: Odtržení ????

Příspěvek  Petra D. 13.03.09 23:38

David B napsal:Mám takový pocit že všem zastáncům odtržení nějak zmehlo.... halo halo kde jste a proč nediskutujete??

No řekla bych, že se čeká na výsledek soudu...

Petra D.
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 29. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Odtržení ???? Empty Re: Odtržení ????

Příspěvek  Filip 14.03.09 10:52

Petra D. napsal:
David B napsal:Mám takový pocit že všem zastáncům odtržení nějak zmehlo.... halo halo kde jste a proč nediskutujete??

No řekla bych, že se čeká na výsledek soudu...

Výsledek bude zamítnutí návrhu. Po právní stránce je to jasné.

Filip

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 30. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Odtržení ???? Empty Re: Odtržení ????

Příspěvek  Petra D. 15.03.09 18:12

Filip napsal:
Petra D. napsal:
David B napsal:Mám takový pocit že všem zastáncům odtržení nějak zmehlo.... halo halo kde jste a proč nediskutujete??

No řekla bych, že se čeká na výsledek soudu...

Výsledek bude zamítnutí návrhu. Po právní stránce je to jasné.

A jak jste na to přišel??? Četl jste to trestní oznámení? Já ano a přečetla jsem si i zákon a nevidím důvod, proč by to soud měl zamítnout....Vysvětlete mi to

Petra D.
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 29. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Odtržení ???? Empty Re: Odtržení ????

Příspěvek  Filip 15.03.09 21:38

O trestním oznámení nevím a ani o něm nemluvím. Mluvím o návrhu na vyhlášení referenda soudem. Vyhlášení referenda brání § 7 zákona. Referendum nesmí být konáno, pokud by výsledek mohl být v rozporu se zákonem. A pokud obec nemá 1000 obyvatel, jak požaduje zákon, tak referendum nelze konat.

Filip

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 30. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Odtržení ???? Empty nu

Příspěvek  Filip 31.03.09 10:37

To, o čem jsem mluvil, se stalo skutečností. Soud návrh zamítnul - jinak postupovat nemohl. Co tedy bude dál?

Filip

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 30. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Odtržení ???? Empty Re: Odtržení ????

Příspěvek  David B 01.04.09 14:27

Filip napsal:To, o čem jsem mluvil, se stalo skutečností. Soud návrh zamítnul - jinak postupovat nemohl. Co tedy bude dál?

Tož to by mě taky zajímalo... Co bude dál?

David B

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 05. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Odtržení ???? Empty Re: Odtržení ????

Příspěvek  Filip 02.04.09 9:57

David B napsal:
Filip napsal:To, o čem jsem mluvil, se stalo skutečností. Soud návrh zamítnul - jinak postupovat nemohl. Co tedy bude dál?

Tož to by mě taky zajímalo... Co bude dál?

Slyšel jsem, že se chystá ústavní stížnost. Nicméně i její šance na úspěch vidím jako nulové.

Filip

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 30. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Odtržení ???? Empty Re: Odtržení ????

Příspěvek  David B 03.04.09 13:10

Slyšel jsem, že se chystá ústavní stížnost. Nicméně i její šance na úspěch vidím jako nulové.[/quote]

Včera jsem mluvil s Pavlem Oščiatkou a je to tak. Chystá se ústavní stížnost. Proč vidíte nulové šance?

David B

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 05. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Odtržení ???? Empty úst. stížnost

Příspěvek  Filip 03.04.09 13:40

Protože nebylo zasaženo do žádných ústavních práv. A zákon, podle něhož bylo ve věci postupováno, není v rozporu s Ústavou. Ústavní stížnost není řádný opravný prostředek a Ústavní soud není odvolačka. Proto jsem přesvědčen, že ústavní stížnost bude odmítnuta jako zjevně neopodstatněná. Ostatně, i zde jsem tvrdil, že krajský soud žalobu zamítne. Nemýlil jsem se a jsem si jist, že se nebudu mýlit ani v případě ústavní stížnosti. Nicméně ústavní stížnost klidně podejte, nic to nestojí.

Filip

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 30. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Odtržení ???? Empty Re: Odtržení ????

Příspěvek  David B 03.04.09 15:03

Filip napsal:Protože nebylo zasaženo do žádných ústavních práv. A zákon, podle něhož bylo ve věci postupováno, není v rozporu s Ústavou. Ústavní stížnost není řádný opravný prostředek a Ústavní soud není odvolačka. Proto jsem přesvědčen, že ústavní stížnost bude odmítnuta jako zjevně neopodstatněná. Ostatně, i zde jsem tvrdil, že krajský soud žalobu zamítne. Nemýlil jsem se a jsem si jist, že se nebudu mýlit ani v případě ústavní stížnosti. Nicméně ústavní stížnost klidně podejte, nic to nestojí.

Hergot Vaše jistota by se hodila třeba Topolánkovi.... jste si jist a přesvědčen a nemýlíte se.... Stane se Vám někdy že si nejste jist a přesvědčen a že se někdy mýlíte?

David B

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 05. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Odtržení ???? Empty Re: Odtržení ????

Příspěvek  Filip 03.04.09 17:53

David B napsal:
Filip napsal:Protože nebylo zasaženo do žádných ústavních práv. A zákon, podle něhož bylo ve věci postupováno, není v rozporu s Ústavou. Ústavní stížnost není řádný opravný prostředek a Ústavní soud není odvolačka. Proto jsem přesvědčen, že ústavní stížnost bude odmítnuta jako zjevně neopodstatněná. Ostatně, i zde jsem tvrdil, že krajský soud žalobu zamítne. Nemýlil jsem se a jsem si jist, že se nebudu mýlit ani v případě ústavní stížnosti. Nicméně ústavní stížnost klidně podejte, nic to nestojí.

Hergot Vaše jistota by se hodila třeba Topolánkovi.... jste si jist a přesvědčen a nemýlíte se.... Stane se Vám někdy že si nejste jist a přesvědčen a že se někdy mýlíte?

Samozřejmě. Stává se mi to často. Je to lidské, ne?

Filip

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 30. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Odtržení ???? Empty Re: Odtržení ????

Příspěvek  David B 03.04.09 18:39

Samozřejmě. Stává se mi to často. Je to lidské, ne?[/quote]

Tak proč by se to nemohlo stát i v tomto případě Mr. Smart??

David B

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 05. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Odtržení ???? Empty Re: Odtržení ????

Příspěvek  Filip 03.04.09 19:28

Tady jsem si opravdu dost jist.

Filip

Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 30. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Odtržení ???? Empty Re: Odtržení ????

Příspěvek  Petra D. 20.04.09 21:17

Ahojky tak jak si zatím vedeme???

Petra D.
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 29. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Odtržení ???? Empty Re: Odtržení ????

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru